२४ घण्टामा कुल ८ हजार ८५० संक्रमित थपिए, ८० जनाको मृत्यु

  ।   २६ बैशाख २०७८, आईतवार १७:०३

काठमाडौँ।नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ८ हजार ८५० जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १८ हजार ७ सय ८७ पीसीआर परीक्षणबाट ८ हजार ७७७ र ५०६ एन्टिजेन  परीक्षणबाट ७३ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो।

मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा थप ८० जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ।हाल देशभर ८८ हजार १६० जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन्। गत २४ घण्टामा ४ हजार २२ जना डिस्चार्ज भएका छन्।

पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौँ उपत्यकामा मात्रै ४ हजार १९८ जना संक्रमित थपिएका छन्। काठमाडौँमा ३ हजार १६१, भक्तपुरमा ५०४ र ललितपुरमा ५३३ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ।

Next Post

वीरेन्द्रनगर नगरपालिकाले कोभिड बिरामी उद्धारका लागि ६ निर्णय सार्वजिक:

२६ बैशाख २०७८, आईतवार १७:०३
सुर्खेत।कोभिड बिरामीको उद्धारका लागि सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिकाले एम्बुलेन्स व्वस्थापनबारे ६ निर्णय सार्वजिक गरेको छ ।आइतबार नगर प्रमुखको निजी सचिवालयले निर्णय सार्वजनिक गरेको हो । नगर प्रमुख देवकुमार सुवेदीका अनुसार नगरपालिकाको निर्णय अनुसार कोभिडका बिरामीको उद्धार तथा उपचारमा खटिन थालिएको छ । यस्ता छन् तपशिलका ६ निर्णय: १.दिनको समय (७ बजेदेखि […]